Optomateriel

Sortera på:
Sidstorlek:
  • 1
  • 2
  • Totalt: 14

MONT.BRICKA 1XDUPLEX SC CYB-DF

5052170

CYB MONTERINGSBRICKA

Schneider Electric

MONT.BRICKA 2XDUPLEX SC CYB-DF

5052171

Monteringsbricka Monteringsbrickor för kontaktdon monteras tillsammans med CYB datalock BK1-4. Brickorna med en stjärnm...

Schneider Electric

KABELHÅLLARE KARUSELL KV 19

5056722

KV är en kabelvinda som levereras med fyra kabelhållare KH 19

Electro Enoc AB

SVETSHYLSA 60MM 2,4MM KRYMP

5057619

Svetshylsa, 60mm lång. 2,4mm i diameter efter krympning.

Melbye Skandinavia Sverige AB

BOX ODF 9 1HE 24XSCD SLIDING

5057751

Melbyes standard ODF:er är både utdragbara och delbara vilket skapar en snabb och säker hantering av fiber i 19” stativ....

Melbye Skandinavia Sverige AB

FIBERPANEL 19" 24XSCD 1HE

5057975

FIBERPANEL 19" 24XSCD 1HE ODF 24xSCD 19 Obestyckad är en fiberoptisk termineringsbox för 19" montage på 1 HE. ODFen har...

Solution Eurolan AB

KERAMHYLSA SC/UPC DUPLEX SM

5063887

Mellanstycke Singelmode Mellanstycken för koppling av fiberoptiska singelmodekontakter. Mellanstyckena är tillverkade a...

Melbye Skandinavia Sverige AB

SC/PC DUPLEX MM BIEGE PBT

5063889

Mellanstycke Multimode Mellanstyckena är tillverkade av plast. Hylsan är av"Fosforbrons" (Phbr) och klarar minst 500 in...

Melbye Skandinavia Sverige AB

BLINDPLUGG SC DUPLEX

5063998

Blindplugg för SC-Simplex och SC-Duplex hål. Utförande Blindplugg SC-Duplex. Färg svart. Förpackning st.

Melbye Skandinavia Sverige AB

PIGTAIL SC/UPC 1.5M G652-D

5074414

Singelmode Pigtails. FTTx serien Pigtails från vår FTTx serie har låg dämpning och låg reflektion. Samtliga pigtails ti...

Melbye Skandinavia Sverige AB

PIGTAIL SC/UPC 1.5M G652-D

5074415

Singelmode Pigtails. FTTx serien Pigtails från vår FTTx serie har låg dämpning och låg reflektion. Samtliga pigtails ti...

Melbye Skandinavia Sverige AB

PIGTAIL SC/PC MM 62.5/125 UM

5074417

Multimode Pigtails Pigtails från vår multimod serie har låg dämpning och är lättskalade. Samtliga pigtails tillverkas m...

Melbye Skandinavia Sverige AB

  • 1
  • 2
  • Totalt: 14